Bizimle İletişime Geçin

Yaşam Kültür Eğlence

Netflix’te 3 Mükemmel Korku Dizisi

EĞLENCE

Netflix’te 3 Mükemmel Korku Dizisi

Netflix’te 3 Mükemmel Korku Dizisi

Merhaba sevgili okurlar. Netflix’te 3 mükemmel korku dizisi yazımız ile sizlerleyiz. Biliyorsunuz ki film ve dizi sektörüne deyim yerindeyse ambargo koymuş , bu konuda sanki bir fabrika haline gelmiş olan Netflix neredeyse tüm dünya da adından bahsettiriyor. Sevenleri çok fakat sevmeyenleri , olumsuz eleştiriler yapanları da çok. Zaten bizi ilgilendiren kısım da burası değil. Başlıkta da belirttiğimiz gibi Netflix’te 3 mükemmel korku dizisinden bahsedeceğiz. Son olarak şunu da belirtmeliyiz ki , bu yazımız oyunculuk yada konu işleyişi gibi kriterlere göre değil , içerdiği korkunç ve ürpertici görüntüler esas olarak hazırlanmıştır.

1. Tepedeki Ev

Az önce de belirttiğimiz gibi tek kriterimiz olabildiğince korkunçlu şeyler izlemek. Tepedeki Ev yapımında kabataslak baktığımızda 5 kardeşin büyüdüğü ve perili olan bir evde yaşanılanlar anlatılıyor. Dizi daha çok günümüz üzerinden işlense de zaman zaman geçmişe dönerek , bu 5 kardeşin başlarına gelenleri gösteriyor. Yani bizim aradığımız korkunçlu perili ruhlu sahnelerin olduğu bölümler 🙂 . Dizinin konusu elbette bu kadar değil fakat daha da anlatarak tadını kaçırmayalım

2. Slasher

Sırada ki dizi Slasher. Bu yapımda ruhani varlıklar periler yerine bizi koltuğumuza yapıştıracak olan bir seri katil var. Gerilim türüne de iyi bir örnek olan Slasher bizi korkutmayı başaracak birçok sahne barındırıyor. Sırada ki kurbanı tahmin etmeye çalışırken , öte yandan bizim kudurmuş katil acaba nereden çıkacak diye nefesinizi tutarak bekleyeceksiniz.

3. Marienne

Evet belki de en güzeli ve en korkutucu olanı bu diyebileceğimiz yazımızın en son dizisi Marianne. Tabi ki tercih ve zevk meselesi fakat bu yapımda her türlü insanı korkutacak sahneler mevcut. Başrol oyuncumuzun başına bela olan ‘Marianne’ isimli bu kötü ruh , diziyi izlerken bizim de baş belamız olacak.Netflix’te 3 mükemmel korku dizisi yazımızı sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz. Sizinde tavsiye etmek istediğiniz yada eklemek istediğiniz ‘netflix’te korku dizisi’ önerileri varsa lütfen yorum olarak bildiriniz.

Bize de artık ‘ iyi seyirler ‘ demek düşer 🙂

Okumaya Devam Et
Bunlar da Hoşunuza Gidebilir
2 Yorum

2 Comments

  1. Uçurtma avcısı

    Kasım 7, 2019 at 2:43 pm

    2 haricindekileri çok beğendim.Bu tarz önerilere devam ederseniz sevinirim..:)

  2. Yasoo

    Şubat 14, 2020 at 6:58 pm

    Maria ne kesinlikle hayatımın korku dizisi 😨

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla EĞLENCE

Popüler

Facebook

Popüler

Üste Çık