Bizimle İletişime Geçin

Yaşam Kültür Eğlence

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahaneleri :)

EĞLENCE

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahaneleri :)

Toplanın ,Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerini ifşa ediyoruz. İlişkiler çoğu zaman biten duygusal birlikteliklerdir. İlişkiler biterken de genellikle başlangıçtaki gibi samimi olmaz. İlişkiyi bitirme kararı alan taraf çoğunlukla bitirmek için elle tutulur bir sebep göstermek zorundadır. Keyfi ve tek taraflı biten ilişkiler de elle tutulur sebepler olmadığında bahane diye de adlandırılan yalanlar ortaya çıkar. Hatta ilişkiyi bitirmek için sunulan bahanelerin bazısı tam anlamı ile klişe kıvamına gelmiş bahanelerdir. Çünkü ya dürüst olup gerçek söylenemez ya da gerçekten ayrılmak için bir sebep yoktur ortada. Böyle durumlarda ayrılmak isteyen taraf karşısındakini üzmeden hatta tüm sorumluluğu üstüne alacak yalanlara başvurur. İlişkiyi bitirmek için sunulan bahaneler kadın ve erkeğin bitiren taraf olmasına göre değişir. Erkekler genellik ile klasikleşmiş bahane görünümlü yalanları kullanırlar. Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahaneleri ,erkekler için sanki bir ilk yardım çantasıdır. Her erkekte bulunur 🙂

İşte ayrılmak isteyen tipik erkek yalanlarından bazıları;

Sorun Sende Değil. Sorun Bende

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahaneleri

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerinden en çok kullanılanı diyebiliriz. Bence en klasik ayrılma bahaneleri listesinin başında yerini alır. Erkekler bu bahaneyi her zaman cepte tutar ve daha iyisini bulamadıkları an ortaya atar. Bu yalan ile karşısındakinin kalbini kırmadan ayrıldığını düşünür. Aslında öyledir de. Ayrılığın tüm yükünü kendi üstüne almış olur. Ayrılırken bir de karşısındakinin eksikliğini suratına vurmaz.

Sen Benden Daha İyilerine Layıksın

2. Çok kullanılan Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahanelerinden biridir. Gerçekten sevildiğini hissettiğinde ve buna rağmen yolunda gitmeyen bir şey varsa ya da daha bu sevgi erkeği korkutmaya başlamışsa erkek direk bu bahaneyi sunar ve ortamdan uzaklaşmaya bakar.

Bu Aralar Biraz Sorunlarım Var. Biraz Kendimi Dinleyip Sorunlarımı Çözmem Lazım.

Ego sahibi ve sevgi arsızı erkeklerin vazgeçilmez bahanesidir. Bu bahane ile ayrıldığınızda bile onu düşünüyor ve hala onu yaşıyor olur çoğu bayan. Erkekte bunu hissettikçe egosunu doldurur. Bir yandan da ilişki sırasında eksikliğini hissedip özlediği ne varsa onu yapmaya bakar. Bu durumdan sıkılırsa geri döner, sıkılmazsa veya daha iyi bir ilişki bulduysa daha da dönmez.

Bu İlişkinin Heyecanı Kaçtı.

Bu aslında bayanlar tarafından da kullanılan bahanelerden biridir. Aslında bir bayan bunu diyorsa gerçekten heyecan kalmamıştır. Fakat bir erkek diyorsa çoğu zaman bahanedir.Erkek daha canlı ortamlar yeni arkadaşlıklar edinmiştir ve onları size tercih ediyordur. Yani sorun ne sizde nede ilişkinin heyecanındadır. 🙂

Erkeklerin İlişkileri Bitirme Bahaneleri aslında saymakla bitmez. Erkekler bu konuda oldukça zengin fikirlere sahiptir. Ama hemen hemen her kızın duyduğu yada bir gün duyacağı başlıca kült bahaneleri sizlerle paylaştık.

Tabi ki bu bahaneleri kimse duymayı haketmez. Umarım herkes mutlu olur ve bahanelere gerek kalmaz. 🙂

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla EĞLENCE

Popüler

Facebook

Popüler

Üste Çık