Bizimle İletişime Geçin

Yaşam Kültür Eğlence

Gmail Kullanıcılarının Mutlaka Bilmesi Gerekenler

EĞLENCE

Gmail Kullanıcılarının Mutlaka Bilmesi Gerekenler

İlk zamanlarda Gmail çok fazla güçlü ve kullanışlı değildi. İlerleyen zamanlarda eklenen özellikler ve Google firmasının bütün hizmetlerini tek bir üyelik ile almamızı sağlayan politikası ile kullanıcı sayısı da zamanla çok fazla artış gösterdi. Bizler Gmail uygulamasının bütün özelliklerini biliyor muyuz veya kullanıyor muyuz ? E-posta verimliliğinizi artıracak ve gmail hakkında bilmeniz gereken şeylerden size bahsedeceğiz.

Gmail Kullanımında dikkat etmeniz gerekenler

Quick Link’i hızlı bağlantılar seçenekleri ile ayarlardan aktifleştirdiğiniz sürece, daha öncesinde yapmış olduğunuz aramalar, kullandığınız url’ler kategoriler, kaybettiğiniz aramalar mesajlar ve etiketler gibi seçeneklerle de tek tık ile erişebileceğiniz şekilde sol bölüme yerleştirebileceksiniz. Bu yol ile yapılacaklar listesi oluşturmanız da fazlasıyla mümkün.

Sizler de kendinize sürekli benzeye mailler atarken buluyorsanız ve her mail attığınızda mail içerisinde benzer cümle veya kelimeler de kullanıyorsanız sizler için yeni bir özellik geliştirilmiş durumdadır. Gmail Labs özelliği ile getirilerinden bir tanesi olan hazır yanıtlarda da istediğini bir cümle veyahut kalıbı ile de kayıt altına alabilirsiniz. Bu tarz yazıları her seferinde de tekrar tekrar yazmak zorunda da kalmazsınız. Ayrıca bu tarz taslak özellikleri ile sadece bilgisayarda değil de tablet ve telefonlarda da kullanabilirsiniz.Sizler için en tartışmalı ve avantajlı özelliklerden bir tanesi ise Tümünü yanıtla ve yanıtla seçenekleri ile birden fazla kişiye atılan maillerde de geri cevabın aynı anda bir çok kişiye de yollanmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu tarz maillerde dikkatli şekilde seçim yapmalı ve mailinizi atmalısınız.

Okumaya Devam Et
Bunlar da Hoşunuza Gidebilir
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla EĞLENCE

Popüler

Facebook

Popüler

Üste Çık