Bizimle İletişime Geçin

Yaşam Kültür Eğlence

Erkekler Nelerden Hoşlanır

YAŞAM

Erkekler Nelerden Hoşlanır

Erkekler, genel olarak düşünce,duygu ve farklı karakterleri ile kadınlardan fazlasıyla farklı bir türdür. Kadınlar, erkekleri yakından tanımak isteyen bir kadın, kendi bakış açısı ile erkeği yorumlamak isterse %90 başarısız olacaktır. Çünkü erkeklerin düşünceleri, hareketleri, zevk anlayışları kadınlara nazaran çok daha fazladır. Erkekler nelerden hoşlanır sorusuna bakalım nasıl cevaplar verdik.

erkeklerin hoşlandığı şeyler

Erkekler Takdir Edilmekten Hoşlanırlar

Çoğu insanın hoşuna gittiği gibi iltifat görmek ve karşısındaki kişilerden takdir almak, kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de fazlasıyla mutluluk verici bir ihtiyaçtır. Erkekler nelerden hoşlanır sorusunun en basit cevabı ise, erkeklerin takdir alması, öz güvenlerini arttırır ve hayatlarına pozitif bakmalarına yardımcı olur. Erkekler takdir eden kişiye de farkında olmadan olumlu duygular beslemeye başlar.erkekler nelerden hoşlanır

Erkekler, yakışıklı olduklarına dair bir iltifat aldıklarında genelde bu tarz övgüden pek hoşlanmazlar. Yakışıklılık kavramından ziyade karakteristik özellikleri veya iş başarıları konusunda onları övmek, onlar için daha fazla tatmin edici bir durum olacaktır. Kadınlar iltifattan çok hoşlanırlar fakat erkeklerde bu durum geri tepebilir. Örnek göstermek gerekirse bir erkeğe çok yakışıklısın demek yerine, jest ve mimiklerin çok hoş demek daha etkili bir yaklaşım olacaktır.

Sadakat Erkekler için çok önemlidir

Bir çok erkek sadakat konusuna gelince, çok fazla dürüst değildirler. Bir çok erkek aldatmasa dahi aldatma potansiyelini taşımaktadır. Yani uygun bir şart olduğunda sevdiği kadını aldatmayacak erkek pek fazla yoktur. Öyle bir erkek bulduysanız da kaçırmamanız tavsiyemizdir.

Erkekler sevgililerine sadık olmayı beceremeseler de onlardan kesinlikle sadakat beklerler. Çünkü erkekler aldatılmayı “ihanet” olarak algılarlar.

Erkekler genel olarak sevgililerine sadık olmayı pek beceremeseler de karşı taraftan kesinlikle sadakat beklemektedirler. Erkekler aldatıldığında bunu “ihanet” olarak algılayabilirler.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla YAŞAM

Popüler

Facebook

Popüler

Üste Çık