Bizimle İletişime Geçin

Yaşam Kültür Eğlence

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi…

STİL

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi…

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi…

Başta parfüm olmak üzere kozmetik ve kişisel bakım ürünleri , kadınlar için olduğu kadar erkekler için de büyük önem taşır. Aman canım erkek adam parfüm kullanır mı? erkek adam saçına bir şey sürer mi? gibi şeyleri çoktaaaan geçtik. Parfüm kullanmanın cinsiyeti elbette söz konusu değil. Bu her şeyden önce kişisel bakım kuralıdır. Kişisel bakım bir kenarda dursun , bu parfüm olayını tarz haline getirmiş olanlar bile var. Tuttuğu takım , siyasi görüş , ilkeler nasılsa kullandığı parfüm de aynı şekilde değişmez. Örnek verecek olursak At-Avrat-Silah + Parfüm 🙂 . Madem parfüm bu kadar önemli , o halde gelin erkekler için birbirinden güzel 5 parfümü sıralayalım.

Sıralama daha güzel, daha kaliteli mantığında değil rastgeledir.

ZARA MAN – Gold

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi...

Zara‘nın imza parfümlerinden biridir kendileri. İnsanda hayranlık bırakan , ferahlatıcı bir kokudur. Şekerli kokuları tercih edenler için idealdir. Limon , kakule , tarçın içeriğinden bazıları.

INVICTUS

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi

Invictus parfüm dünyasına adını yazdıralı çok olmamasına rağmen kısa zamanda büyük kitleyi kendine hayran bıraktı. İçerisinde bulundurduğu mandalina , greyfurt , yasemin başlıca notalardan.

Terre D’Hermes


Hep şekerli koku tavsiye edecek değiliz elbette. İşte şimdi karşımızda odunsu kokulara verilecek başlıca örneklerden biri olan Terre D’Hermes. Baharatlı , odunsu , oryantal sevenler için mutlaka denenmesi gereken başarılı bir koku.

Avon – True Force

Öncelikle bir uyarı ; bu parfüm geçtiğimiz aylar da üretimden kalktı. bir çok kişi için sebebi hala mantıksız. Şu an piyasa da olanlar ise hızla tükeniyor. Yastık altı yapanlar bile olabilir 🙂 . 2. El alışveriş sitelerinde hala bulma şansınız olduğu için listede olmaya hak kazandı. Böyle başarılı bir parfüm ne amaçla üretimden kaldırılır onu Avon’a sormak gerekir. Avon denilince akla ilk gelen erkek parfümü sanıyorum ki Full Speed tir. Fakat true force bu algıyı yıkmayı başarmış parfümlerden biridir. True Force içerisinde lavanta dan tutun , mandalina , ada çayı , hindistan cevizi, meşe , kehribar gibi notalar barındırıyor.Tom Ford

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi

İşte bir efsane , bir şampiyon , bir başyapıt. Tom Ford , kendisi kullanmasa da sanıyorum hemen hemen her erkek hatta bayanların bile mutlaka bildiği klasik bir koku. Klasik , çünkü klasikler ölmez. Tom Ford insanı hayran bırakan , zaman dursa da sürekli bu kokuyu koklasam diyeceğiniz bir parfümdür. Fiyatı daima everest tepelerinde olması , kendisini ulaşılmaz hissettirmesidir belkide onu çekici kılan. Zira Tom Ford parfüm almak yerine , paranızın üzerine biraz daha ekleyip gidip bir şahin alabilirsiniz 🙂 . Turunçgil , odunsu ve baharatlı kokular arasında en favori ürünlerden biri olan Tom Ford’u mutlaka denemelisiniz.

Erkekler İçin 5 Muhteşem Parfüm Önerisi adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Favori kokularınızı yorum kısmında belirterek , diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
Bunlar da Hoşunuza Gidebilir
2 Yorum

2 Comments

  1. Fatih

    Ekim 6, 2019 at 1:37 pm

    Ah ah nerde o true force keşke hala olsa

  2. Sinan

    Ekim 6, 2019 at 1:39 pm

    Bence 1 numara Hugo boss tercihlerin yinede güzel

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla STİL

Popüler

Facebook

Popüler

Üste Çık